fot.unsplash.com

Szukasz nowej ciekawej pozycji dla siebie? Przebrnąłeś już przez wszystkie możliwe książki z twojej pobliskiej księgarni? Mamy dla ciebie proste rozwiązanie. Przygotowaliśmy dla ciebie spis dziewięciu książek (plus kilka sugestii od tego samego autora), które koniecznie powinny zostać przez ciebie zakupione, wypożyczone czy po prostu przeczytane. Nie zwlekaj! Koniecznie podziel się z nami swoją opinią i tym, jak książka wpłynęła na twoje życie. W tym artykule każdy znajdzie coś dla siebie.

„Basic Witches. Magia kobiecości” Autor: Saxena Jaya, Zimmerman Jess

Basic Witches, czyli współczesne czarownice to książka o kobietach, o jakie tym są silne, niezależne i jak wiele mogą zdziałać. Książka wciąż zakrawa o „magię”, co prawda nie nauczy cię jak lewitować czy komunikować się z bogami, ale za to opisze jak nauczyć się mantr, zaklęć czy rytuałów.  Warto zapoznać się tą książką, nawet jeśli nie wierzysz we wróżki i czarownice. Do kupienia jest w Empiku. E-book kosztuje około 30 złotych. 

„Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety” (ebook) Autor: Szpura Areta

Książka, a raczej e-book do kupienia w empiku za jedyne 29,99 złotych. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, których interesuje planeta i ekologia. Jest to kompleksowy poradnik, który krok po kroku przeprowadzi cię przez dbanie o planetę. 

Książki, które musisz przeczytać
fot.unsplash.com

„Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” Autor: Carnegie Dale

Książka jest bardzo prosta, już od samej okładki po treść. W sumie każda rada, którą w środku znajdziesz wydaje się być oczywista, jednak nigdy na to nie wpadliśmy. Autor stworzył wiele podobnych pozycji jak np. „Jak przestać się martwić i zacząć żyć?”, „Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą?” „Jak wieść wspaniałe życie i cieszyć się każdym dniem?”.

„Sztuka porządkowania życia po szwedzku. Jak sprawić, żeby najbliżsi zachowali po nas wyłącznie dobre wspomnienia” Autor: Magnusson Margereta

Choć książka opisuje poważny i raczej smutny temat, znalazła wielu zwolenników. Margareta Magnusson sprzątała po śmierci trzy razy, gdy zmarła jej mama, gdy zmarła jej teściowa i ostatni raz, gdy zmarł jej mąż. Jej bestsellerowa książka to poradnik przepleciony anegdotami, który w praktyczny sposób opowiada, jak przygotować swoją przestrzeń przed odejściem. 

„Nie rób nic. Jak zerwać z przepracowaniem i zacząć żyć” Autor: Headlee Celeste 

Pracujemy dużo, w domu robimy dużo. Mamy dużo stresów, nerwów i trosk. Nie tędy droga. Celeste Headlee udowadnia, że przyzwyczajenia, których kurczowo się trzymamy, są dla nas szkodliwe i można, a nawet trzeba z nimi zerwać. Pokazuje, jak zmienić swoje myślenie, jak odłożyć pracę na bok, jak po prostu w końcu zacząć żyć. 

„Odpuść sobie i żyj” Autor: Midal Fabrice

Nic nie musisz! Bądź spokojny, nie stresuj się! Midal Fabrice to, jeden z najlepszych na świecie, nauczyciel jogi. Pokazuje on, jak w prosty sposób uporać się ze stresem. 

Książki, które musisz przeczytać
fot.unsplash.com

„Sztuka obsługi penisa” Autor: Gryżewski Andrzej, Pilarski Przemysław

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich tych, którzy albo posiadają  albo mają styczność z penisem. „Sztuka obsługi penisa” to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny.

„Jak być szczęśliwszą, zdrowszą i piękniejszą?” Autor: Ashton Jennifer , Toland Sarah

Nowość w Empiku za jedyne 34,90 złotych! Dostępna zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Jest to roczny program, który planuje poprawę kondycji zarówno emocjonalnej, jak i zdrowotnej. Każdy miesiąc to inne zadanie jak np. rezygnacja z alkoholu, ograniczenie cukru czy mięsa w diecie itp. 

„Unf*ck yourself. Napraw się!” Autor: Bishop Gary John

Bardzo prosta i fajna książka. „Unf*ck Yourself. Napraw się!” to werbalny policzek od wszechświata, który ma sprawić, żebyś się ocknął, docenił swój prawdziwy potencjał. Autor posiada także takie pozycje jak np. „Skończ z tym sh*tem! Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here