Gdzie zabrać dziewczynę na randkę
fot.unsplash.com

To pytanie pojawia się w głowie każdego mężczyzny, nie zależnie od jego wieku czy stażu na rynku matrymonialnym, o ile oczywiście zależy mu na wybrance swojego serca. Nie ważne czy to kobieta z którą chcesz spędzić miło czas czy może nawet resztę swojego życia, aby sprawić na niej wrażenie, najczęściej będziesz musiał się nieźle nagłówkować.

Miejsce do którego ją zabierzesz musi być nietuzinkowe i sprawić na niej dobre wrażenie, warto, abyś w wyborze lokalizacji do której ją zabierzesz wykazał się kreatywnością. Sposób w jaki będziecie spędzać ze sobą czas też ma ogromne znaczenie. Wybierając miejsce na spotkanie z nowo poznaną osobą, warto mieć na uwadze to, że pierwsza randka ma na celu jak najlepsze poznanie się obu stron, a więc warunki muszą sprzyjać rozmowie. Poniżej przedstawię Ci kilka sposobów na zaimponowanie swojej wybrance przez wybór właściwej lokalizacji dla waszego spotkania

Pójdźcie razem na spacer

Spacer to dobra opcja dla osób które nie chcą na starcie inwestować w relacje ogromnych pokładów finansowych, Chodzenie po parku, lesie, polach, a nawet po mieście to świetna opcja ponieważ, pozwala nam całkowicie skupić się na sobie. Dodatkową zaletą takiego wypadu będzie możliwość odbycia spokojnej rozmowy z drugą osobą, jednak wymaga zdolności podtrzymywania konwersacji.

Jednak nie powinno się tym zawczasu martwić, jeśli pasujecie do siebie, zaiskrzy między wami, a w powietrzu będzie czuć tak zwaną „chemie”, to z pewnością tematy same będą się nasuwać i będziecie mieli o czym rozmawiać na randce. Spotkania na dworze mogą mieć wspaniałą atmosferę na przykład podczas letnich wieczorów, jednak warto też mieć świadomość, że bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość naszej randki będą czynniki atmosferyczne na które nie mamy żadnego wpływu. Dlatego dla pewności warto wcześniej kontrolować zapowiedziane warunki pogodowe, by nie zaskoczył nas, na przykład deszcz.

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę
fot.unsplash.com

Zabierz ją do kawiarni lub herbaciarni!

Kolejnym dobrym miejscem na odbycie randki z drugą osobą jest kawiarnia. Najprawdopodobniej będzie w niej cicho i spokojnie więc będziecie mieli możliwość na długą rozmowę bez zbędnego przekrzykiwania się nad stołem. Dlatego też pamiętaj, że nie szukasz miejsca w centrum, a to z kolei oznacza, że szukasz miejsca, które jest trochę z boku. Na pewno znajdziesz wiele kawiarni, gdzie dwie kawy kosztują ponad czterdzieści złotych, ale są także takie, które w swojej ofercie będą miały zestaw dwóch kaw za dwadzieścia złotych a więc zapłacisz połowę tego. W życiu naprawdę nie warto być materialistą, ale jeśli pójdziesz na parędziesiąt takich randek w roku to robią się z tego już konkretne pieniądze.

Tak jak w przypadku kawiarni dobrą opcją będzie wzięcie swojej partnerki do herbaciarni spędzony czas umili świeżo parzona herbata w różnych wariantach smakowych, a także dostępna w większości tego typu lokali szisza której zapalenie sprawi, że przeniesiecie się do odległych krain z których pochodzi ten specyfik

Może obejrzycie coś w kinie?

Kino to idealne miejsce na spędzenie czasu, ale niestety w przypadku kiedy widzicie się pierwszy raz to może to być słaby pomysł. Na początku znajomości zdecydowanie polecamy dwie wyżej wymienione opcje. Pójście z dziewczyną na ciekawy film lub ten z kategorii romantycznych jest naprawdę miłe i warto korzystać z tego typu rozrywek kulturalnych, a w szczególności u boku osoby która jest dla nas najważniejsza. Ale dlaczego nie na początku? Dlatego, że pierwsze randki należą do spotkań na których stawiamy na poznawanie się i rozmawianie. W kinie musielibyście przesiedzieć w zupełnej ciszy, a co za tym idzie, nie mielibyście okazji na konwersacje i nie mówiąc już o wytworzeniu się chemii między wami.

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę
fot.unsplash.com

Randka w domu – to jest możliwe

Randki w domu najczęściej są naprawdę ciekawe i oryginalne jednak nie tak popularne jak wyżej wymienione. Nie jest to najlepszy pomysł jeśli chodzi o pierwsze spotkania, bo dziewczyna mogłaby źle odebrać twoje zamiary, ale to strzał w dziesiątke jeśli chodzi o pary z dłuższym stażem oraz które potrzebują wspólnie spędzonego czasu w romantycznej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here