Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie jedenastym już artykułem z serii ”Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Powoli zbliżamy się do zakończenia tej serii, ponieważ jest to przedostatni artykuł o tej tematyce. Omówimy w nim astrologicznego ”Wodnika” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci Astrologicznej ”Ryby”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku ”Koziorożca”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Kim jest astrologiczny Wodnik?

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika to wizjonerzy, którzy swoje podejście do świata opierają na niekonwencjonalnej myśli i niezależności intelektualnej. Wodnik jest typowym indywidualistą i nie może pozwolić sobie na konformizm. Nigdy nie będzie podążał za stadem, niestraszny mu owczy pęd. To dla niego naturalne, że odbiega od reszty ludzkości i idzie własną drogą. Ciągle odkrywa coś nowego, tworząc nowe cele, i uparcie kroczy swoją drogą niezależnie od tego, co myślą inni. Nawet jeżeli czasem przez to wszystko myślą niepochlebnie o samym Wodniku.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Osoba urodzona pod wyżej wymienionym znakiem zodiaku jest pełna sprzeczności i paradoksów. Pragnie rzeczy które się wzajemnie wykluczają. Dobrym Przykładem jest jego podejście do relacji międzyludzkich. Z jednej strony lubi być sam w spokojnym domowym zaciszu, z drugiej jednak pragnie spędzać czas w towarzystwie.

Wodnik żyję zgodnie z zasadą ”żyj i daj żyć innym”. Nie ma więc zamiaru, by osądzać innych ludzi, ponieważ według jego filozofii każdy człowiek chodzący po tej planecie jest równy i ma prawo do własnych opinii.

Charakterystyka zachowań Wodnika

Wodnik charakteryzuję się wyjątkowo niezależną osobowością. W przeciwieństwie do na przykład Koziorożca nie lubi konserwatyzmu i ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo. Każda próba przytrzymania Wodnika w miejscu lub jakakolwiek forma ograniczania go, może spowodować jedynie jego dyskomfort i doprowadzić do niepotrzebnych spięć z tego typu osobą. Taki człowiek prędzej będzie skłonny do ucieczki niż życia ze świadomością bycia osaczonym w jakikolwiek sposób. Wodnik musi być wolny, pragnie żyć na własną rękę w sposób nieskrępowany przez żadne prawo czy nawet żadnego innego człowieka. Wolność jest dla niego nie tylko głównym celem. Jest to też życiowy priorytet i ideał egzystencji. Tylko jeśli zapewnisz Wodnikowi swobodę w myśli i działaniu to będzie on miał dobre samopoczucie.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Zodiakalny Wodnik nie lubi schematów i monotonii w życiu codziennym. Stara się za wszelką cenę unikać jasno i sztywno ustalonych zasad. Nie myśli szablonowo, brzydzi go standaryzacja i wszelkie normy w które pod przymusem musiałby się wpasować. Zazwyczaj wybiega myślami daleko w przyszłość i nie ogranicza się do tego, co jest wszystkim powszechnie znane. Jest bardzo tolerancyjnym oraz inteligentnym człowiekiem. Dlatego też zdziwiłby się gdyby cokolwiek potrafiłoby go jeszcze zdziwić Otwartość na nowości czyni z niego zagorzałego zwolennika postępu i rozwoju. Jeśli chodzi o nowinki techniczne to można śmiało powiedzieć, że zawsze jest na czasie i wie co w trawie piszczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here