Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie siódmym już artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologiczną „Wagę” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Skorpiona”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Panny”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Kim tak naprawdę jest Waga w kontekście wiedzy astrologicznej?

Z pewnością większości z nas Waga będzie kojarzyła się z symbolem sprawiedliwości wszak dobrze wykalibrowana Waga nie pozwoli na oszustwo podczas handlu. A już w starożytnej Grecji była atrybutem bogini sprawiedliwości. Waga może też oznaczać uczciwość czy zwyczajną ludzką prawdomówność. Natomiast osoby urodzone pod znakiem Wagi wykazują się doskonałą intuicją, mimo że przez większość czasu nie ufają jej wystarczająco. Co w ich wypadku jest oczywistym błędem, gdyż mogłyby uniknąć wielu kłopotów, gdyby tylko wsłuchały się w głos w swojej głowie który często podpowiada im co jest dla nich najlepsze.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Ludzie którzy urodzili się pod znakiem zodiakalnej Wagi często mogliby osiągnąć o wiele więcej w życiu, gdyby nie fakt, że ich podejście do swoich celów i obowiązków jest raczej spontaniczne i chaotyczne, przez co nie są w stanie najczęściej zrealizować pełnego potencjału działań jakich się podejmują. To nie znaczy, że typowa Waga jest leniwa, po prostu jej pragnienie czegokolwiek nie jest na tyle wyraziste, by o daną rzecz czy marzenie konsekwentnie zawalczyć. Jedynie w przypadku doznania niesprawiedliwości Waga będzie zaciekle broniła swojego stanowiska, co zresztą zgadza się z symbolem jaki prezentuje sam przedmiot Wagi który został opisany powyżej. Jeśli zodiakalna Waga poczuje się pokrzywdzona, będzie walczyć o swoje.

Jaką osobą jest Waga i jak można ją opisać?

Jeśli posiadasz w swoim otoczeniu osobę która jest zodiakalną Wagą to na pewno zgodzisz się, że bardzo często jest to wyrafinowana intelektualistka, która wręcz kocha różnego rodzaju dyskusje na wszelakie tematy a utarczki słowne które dla wielu są problematyczne poprostu ją cieszą i nadają sens jej życiu. Nie zależy jej na tym, by rozmówcy od razu się z nią zgadzali. O wiele bardziej usatysfakcjonuję ją sytuacja w której, ktoś ma zupełnie odmienne zdanie i potrafi je dobrze argumentować. Dyskusje z takimi osobami są dla Wagi inspirujące i stają się dla niej ciekawą rozrywką w życiu codziennym. Jej wrodzona inteligencja dostarcza umiejętności sprawnego rozważania różnych kwestii, a więc rozmowa z nią nigdy nie jest nudna. Pewnym jest że jeśli podejmiesz to wyzwanie i przeprowadzisz dialog na trudny i często kontrowersyjny temat z Wagą, to wyniesiesz z tej dyskusji też wiele dla siebie

Jak ułożyć sobie szczęśliwe życie z Wagą?

Człowieka urodzonego pod wyżej wymienionym znakiem przyciągniesz bez trudu. O ile jesteś wartościową i indywidualną jednostką. Najczęściej jednak to Waga przyciąga najpierw uwagę innych z powodu swojej wyważonej natury. Osoba spod znaku zodiakalnej Wagi wyróżnia się z tłumu i nie sposób przejść obok niej obojętnie.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Jeśli Pragniesz przykuć uwagę Wagi, to po pierwsze i najważniejsze, zapewnij ją, że zaskarbiła ona sobie twój podziw, Nieodzownym pomocnikiem w uwiedzeniu takiej osoby będą także wyrafinowane komplementy. Traktuj ją jak kogoś wyjątkowego. Możesz podejść do niej jak do księżniczki którą trzeba wyswobodzić z zamku obleganego przez złego smoka lub księcia na białym rumaku. Waga uwielbia rozmawiać, może rozprawiać o wszystkim, ale jest szczególnie zainteresowana swoją osobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here