fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie dziewiątym już artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Strzelca” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Koziorożca”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Skorpiona”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Kim dla innych ludzi okazać może się astrologiczny Strzelec?

Można pokusić się o stwierdzenie, że strzelec jest człowiekiem który nie sprawia większych trudności w koegzystowaniu z innymi znakami zodiaków. Można powiedzieć, że sam Strzelec jest zwykłym dobrym człowiekiem. W przeciwieństwie do innych opisywanych przez nas znaków nie dotyczą go emocjonalne problemy, które mogłyby go hamować. Jego pragnienie ogranicza się do poznawania świata. Charakteryzuje go także szybkość z jaką adaptuję się do zmieniającej się sytuacji wokół niego, jest to zdecydowanie typ podróżnika.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Osoby bliskie dla astrologicznego Strzelca mogą czuć się urażone jego brakiem uczuciowego zaangażowania w życie innych ludzi go otaczających, ale to nie jest źródłem troski dla Strzelca. Dzieje się tak dlatego, ponieważ jego życie opiera się na nieustannym poznawaniu sekretów świata który jest jego domem, a także na wiecznym zgłębianiu tajemnic całego uniwersum w którym przyszło mu żyć.

Strzelec zostawia za sobą pobojowisko niedokończonych zadań i celów którymi kierował się jeszcze chwilę wcześniej. Przez jego słomiany zapał ma często problemy z kończeniem spraw, które rozpoczął. Jeśli jakaś jego aspiracja trwa zbyt długo by zrealizował ją w przeciągu najbliższego czasu, to zaczyna go nudzić i męczyć. Woli widzieć natychmiastowe efekty swoich działań. Nie jest typem człowieka który latami żmudnej i ciężkiej pracy potrafi czekać na zamierzony efekt. Znudzony, szybko przechodzi do następnego projektu, poprzedni pozostawiając w rozsypce. Nuda wręcz przeraża Strzelca i jest jego największym życiowym utrapieniem, które spędza mu sen z powiek, więc, zamiast stawić czoła rutynie, będzie poszukiwał czegoś bardziej stymulującego.

Jak rozgryźć charakter Strzelca?

Strzelec wydaje się stawiać na łut szczęścia w swoim życiu. Pechowe zrządzenia losu są mu zupełnie obce. Można zatem śmiało stwierdzić, że dobre rzeczy spotykają go w życiu nieustannie i niemal przydarzają mu się przez cały czas. Najczęściej jest to wynikiem nie tyle urodzenia się pod szczęśliwą gwiazdą a efekt optymistycznego patrzenia na rzeczywistość i pozytywnego usposobienia w stosunku do otaczającego go świata. To cała tajemnica przyciągania szczęścia. Pomimo napotykanych często na swojej drodze życiowej trudności, Strzelec jest zawsze optymistą. Czasem nawet niepoprawnym optymista albowiem, wierzy, że dobre rzeczy wydarzą się jutro, a przyszłość niesie pomyślność. A jak wiadomo nie od dziś to wiara czyni cuda.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Osoba która urodziła się pod wyżej wymienionym znakiem zodiaku ma żywą, wyrazistą osobowość. Nie chce być niewolnikiem systemu a chce być wolny jak ptak. Przepełniony ciekawością świata, zawsze patrzy w przyszłość. A sama przyszłość kreuje się dla niego w pozytywnych barwach. Jest to człowiek który przed każdym wyjściem z domu zakłada różowe okulary. Nie zamartwia się błędami przeszłości, wyciąga z nich wnioski i idzie dalej przed siebie, swoją własną określoną drogą której kres zna tylko on sam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here