Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie ósmym już artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Skorpiona” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Strzelca”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Wagi”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Za kogo możemy uważać człowieka urodzonego pod znakiem Skorpiona?

Zapewne większość ludzi po usłyszeniu hasła skorpion w wyobraźni wizualizuje sobie małego stawonoga zdolnego do zabicia nawet dorosłego człowieka przy pomocy śmiercionośnej trucizny znajdującej się na końcu jego jadowitego ogona. Ale jak ten cały jad ma się w przypadku człowieka który urodził się pod znakiem zodiakalnego skorpiona, przeczytaj i przekonaj się sam! Skorpion to znak zodiaku skrywający w sobie wiekszą tajemnice niż wszystkie inne znaki astrologiczne razem wzięte. Jego życie jest pełne sprzeczności które niejednokrotnie przejmują nad nim kontrole, a jego wewnętrzne przeżycia są bardzo intensywne. Cechuje go wyjątkowo silna psychika, nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że jest posiadaczem prawdziwej duchowej mocy.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Człowiek który identyfikuje się z wyżej wymienionym znakiem zodiaku lubi mieć świadomość aktualnej sytuacji i zawsze wie, co się dookoła niego dzieje. Można powiedzieć, że zawsze trzyma rękę na pulsie. Orientuje się w otoczeniu dzięki umiejętności rozpracowywania umysłów napotykanych ludzi na jego drodze życiowej. Często osoby spod tego znaku zodiaku Interesuje się również okultyzmem, zjawiskami paranormalnymi, teoriami spiskowymi. Całe ich życie spowija aura niewyjaśnionej tajemnicy

Jego wrodzona intuicja jest na tyle silna, że z łatwością potrafi znaleźć sposób by zrozumieć sekrety i potęgę ludzkiego umysłu. Niektórzy uważają Skorpiona za mędrca z kosmosu. Który w sposób niewyjaśniony dla pozostałych znaków jest w stanie zgłębić tajniki sztuk nieznanych

Na czym polega wielka tajemnica Skorpiona?

Człowiek urodzony pod znakiem Skorpiona odczuwa boi się przede wszystkim poniesienia porażki w jakiejkolwiek dziedzinie swojego życia. Z tego powodu przez większość życia jest owiana tajemnicą a sam Skorpion żyje w ukryciu na uboczu pozostając nieodkrytą kartą dla osób które go otaczają. Dzięki temu nawet jeśli coś się nie uda, a kariera pójdzie nie po jego myśli albo przegra w dyskusji, nie będzie to dla niego końcem świata. Natomiast będzie mógł szybko się adaptować do nowej sytuacji bez okazywania, jak wielką poniósł porażkę.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Miłość Skorpiona to trudna miłość

Osoba która urodziła się pod znakiem Skorpiona jeśli już cię pokocha to na zabój. Do tego pożądanie które odczuwa jest wyjątkowo silne, co w porównaniu z jego zawziętością daje mieszankę wybuchową. Jeśli Skorpion uzna, że coś ma być jego to będzie o to walczył do utraty tchu wyznając przy tym zasadę ”Albo wszystko, albo nic”. Nie ustąpi i nie podda się do samego końca. A dzieje się tak dlatego, że dla samego Skorpiona jego życie uczuciowe jest najważniejsze. Miłość to jego esencja egzystencji bez której sama egzystencja najpewniej straciłaby jakikolwiek sens.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here