Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie dwunastym już artykułem z serii ”Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Tym artykułem niestety kończymy tą porywającą dech w piersiach serie o tematyce z zakresu astrologi i mistycyzmu. Omówimy w nim astrologiczne ”Ryby”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku ”Wodnika”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Czego możesz dowiedzieć się o Rybach znając tylko ich znak zodiaku?

Zodiakalne Ryby charakteryzują się bardzo zmienną osobowością, do tego są wyjątkowo podatne na wpływy. Do tego wykazują się wysoką wrażliwością na krzywdę ludzką, niestety szczególnie swoją, przez co często są przewrażliwione na tym punkcie.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Ryby to znak mistyczny, który jest symbolem tajemniczości oraz rozwoju duchowego. Osoby które urodziły się pod wyżej wymienionym znakiem najczęściej żyją w dwóch światach. Z jednej strony jest to świat materialny, wszak muszą gdzieś mieszkać, pracować, by spełniać swoje podstawowe potrzeby egzystencjonalne. Z drugiej jednak strony są bardzo zakorzenione w świecie duchowym który często przeplata im się ze światem realnym. Skutkuje to niejednokrotnie konfliktem między dwoma światami, przez co Ryby mogą czuć się niezrozumiane i nieakceptowane przez resztę społeczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ chcą uniknąć bólu i cierpienia realnego świata. Takie zachowanie może dla wielu oznaczać ucieczkę Ryb przed realnymi wymaganiami ze strony świata na którym przyszło im żyć. Mają ogromnie silną intuicję. Często w jakiś sposób angażują się ze sprawy związane z okultyzmem i spirytyzmem. Wynika to między innymi z ich podatności na sugestie osób charyzmatycznych, mających wyjątkową siłę przebicia oraz zdolności przywódcze

Jakich zachowań możesz spodziewać się po Rybie?

Zodiakalna Ryba bardzo dobrze rozumie innych ludzi, co niestety często nie przekłada się na to, że jest tak samo świetnie rozumiana przez inne osoby. Ponieważ posiada umiejętność zagłębiania się w ludzką psychikę i dostrzegania tego, co daną osobę napędza. Przez wyżej wymienione cechy Ryba staje się wyjątkowo empatyczną jednostką i ciężko odmówić jej altruizmu w działaniu. Osoby które urodziły się pod znakiem Ryby mają jednak ogromną wadę związaną ze swoją wrodzoną dobrocią dla innych, jest to ich wrażliwość oraz ich niezdolność do odrzucenia innej osoby. Starają się traktować wszystkich tak, jak same chciałyby być traktowane. Co jednak w dzisiejszych czasach może nie okazać się najlepszym rozwiązaniem.  Odczuwają więc obawę przed powiedzeniem komuś, co naprawdę myślą. Nie chcą ranić czyichś uczuć. Przez co często mogą otaczać się ludźmi toksycznymi wyniszczającymi ich psychicznie od środka, czy to w bliższych relacjach partnerskich, lub też w przyjaźni czy nawet w życiu zawodowym. Chętnie pomogą w rozwiązywaniu cudzych problemów, ponieważ dzięki temu czują się dobrze.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Ryby to znak zodiaku, który często działa na rzecz własnej zguby. Osoby urodzone pod wyżej wymienionym znakiem zodiaku nie są zwyczajnie pechowe z natury i nie trafiają na niefortunne zdarzenia przypadkiem. One same kopią pod sobą dołki przyciągając do siebie złą karmę przez grymaszenie, lenistwo i dobieranie sobie kiepskich partnerów oraz przyjaciół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here