Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie czwartym artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Raka” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Lwa”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Bliźniąt”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Jeżeli sam nie jesteś Rakiem lub nigdy nie za figurował on w twoim życiu, to zrozumienie jego niektórych zachowań może stanowić dla ciebie nie lada wyzwanie. Miewa on wyjątkowo zmienne nastroje i wyjątkowo ciężko mu dogodzić. W jednej chwili potrafi być w pełni zadowolony z życia i dosłownie tryskać energią, by w następnej popaść w melancholie i niekończącą się spirale zamartwiania się oraz widzenia świata w czarnych barwach.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Osoby spod znaku Raka najczęściej pozostają w aurze pełnej sprzeczności i tajemniczości. Nie można im odmówić, wytrwałości w dążeniu do celów, na których mu zależy, do tego stara się za wszelką cenę zachować samodzielność, niezależność w każdym aspekcie życia i ponad wszystko ceni sobie to, że jest samowystarczalny i nie musi polegać na innych. Z drugiej strony osoby spod tego znaku mają wielką potrzebę posiadania osoby z którą będą mogły dzielić wspólnie życie, przez to też łatwo uzależnia się od emocjonalnego wsparcia i pomocy bliskich osób. Rak do szczęścia w życiu prywatnym i zawodowym potrzebuje stałego zapewniania o swojej wartości, a jego pragnie uwagi i pocieszania jest na bardzo wysokim poziomie. Najszczęśliwszy jest wtedy, gdy ma małą grupę bliskich przyjaciół lub niewielką rodzinę.

Czego możemy spodziewać się po Raku i jego osobowości?

Osoba która urodziła się pod znakiem zodiaku jako Rak odczuwa silny związek z naturą oraz otaczającą ją przyrodą. Potrafi żyć z nią w doskonałej harmonii, marzy o własnej kolekcji roślin którymi będzie mogła się opiekować i o nie dbać. Wyjątkowo cenione przez nią będzie także towarzystwo zwierząt na przykład psa który nie będzie traktowany przez Raka jako jego własność a raczej jako przyjaciel i towarzysz na drodze życiowej w dostatku i biedzie. Dba o ekologię i smucą go katastrofy naturalne oraz degradacja środowiska dokonywana przez ludzką cywilizację.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Raki to bardzo wrażliwe osoby o które trzeba dbać jak o rośliny które kochają, mimo iż z początku mogą wydawać się niedostępne i zdystansowane. Warto mieć na uwadze, że ostrożność wynikająca z trudności z zaufaniem w stosunku do innych osób może utrudnić zbudowanie trwałej relacji z takim osobnikiem, lecz jeśli postaramy się stworzyć stałą relację z takim człowiekiem odpłaci nam nieskończoną i bezwarunkową miłością. Nikt nie zatroszczy się o drugą osobę jak Rak który się w niej zakochał, i nie chodzi nawet o proste gesty jak robienie śniadania do pracy których rzecz jasna jest całkiem sporo, ale o dbanie o wspólną przyszłość i bezpieczeństwo swojego partnera pod kątem finansowym, społecznym, a także wykazanie się ogromną wrażliwością jeśli chodzi o komfort psychiczny osoby, z którą rak planuje spędzić resztę swojego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here