Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie szóstym już artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologiczną „Pannę” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Wagi”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Lwa”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Co możemy powiedzieć o pannie kierując się jedynie znakiem zodiaku jaki przedstawia?

Astrologiczna Panna to bardzo zachowawcza osoba. Zanim człowiek reprezentujący wyżej wymieniony znak zodiaku na coś się zdecyduje, musi przeanalizować wszystkie fakty i znać wszystkie szczegóły. Nie istotne czy wybór ma dotyczyć potrawy którą Panna ma przyrządzić na obiad czy strategii która musi zostać obrana podczas działań militarnych na bliskim wschodzie. Decyzje podejmuje po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw”.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Dla osoby urodzonej pod znakiem Panny poglądy są jednolitym i zdecydowanym odzwierciedleniem rzeczywistości którą się otacza. W żadnym innym z wcześniej opisanych przez nas znaków ani w żadnym który opiszemy później nie będzie to tak mocno zarysowane. Statystyczna Panna zapytana o coś, o czym jest przekonana, będzie opowiadać z wyraźną pewnością siebie, że wydarzy się to z całą pewnością. Jeśli więc będzie pewna swojej porażki, poniesie ją, ale nie zdziwi ją to w żadnym stopniu.

Jeśli jednak Panna jest pozytywnie do czegoś nastawiona, to z niemal stuprocentową pewnością osiągnie sukces. Umysł Panny jest bardzo silny w porównaniu do innych znaków zodiaku. Ciężko stwierdzić czy to ona kontroluje umysł czy raczej jej podświadomość nakierowuje ją na ścieżkę którą kroczy. Dlatego jej postawa ma tak ogromny wpływ na życie. To, czy będzie szczęśliwe i udane, zależy w głównej mierze od tego, w co Panna wierzy.

Jaką osobą jest Panna i co ją charakteryzuję?

Osoba o znaku zodiakalnej Panny przeważnie wydaje się być oziębła w obyciu z ludźmi i w relacjach zawodowych oraz prywatnych. Można powiedzieć nie znając jej, że jest odseparowana od reszty otoczenia na własne życzenie. A to głównie dlatego, że ma problem z identyfikowaniem się z własnymi emocjami które siedzą w jej samej. Dodatkowo jest znakiem który jest żyznym gruntem jeśli chodzi o podatność na życie w sprzeczności z uczuciami. Nie znosi analizować tego, co skrywa jej serce, więc często udaje, że wszystko jest w najlepszym porządku. Mimo że jej świat właśnie zaczął się sypać z każdej możliwej strony. Jest to swoisty mechanizm obronny, który jak najlepiej ma ją chronić przed trudami świata zewnętrznego, przynajmniej tak jej się wydaje.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Nierzadko zdarza się, że osoba którą identyfikuje znak wymieniony powyżej, okazuje się osobą nieprzewidywalną. Której reakcje i podejmowane przez nią decyzje są nieobliczalne dla reszty otoczenia. Ma na to wpływ jej wyjątkowo niestabilny temperament. Na szczęście są to raczej przypadki które spotkamy na swojej drodze sporadyczne i nie jest to reguła.

A co jeśli pokochasz Pannę?

Panna co do zasady jest osobą nieśmiałą i dlatego zawieranie związków jest dla niej nie lada wyzwanie. Nie bardzo potrafi wyrażać swoje emocje do tego wyjątkowo sprawnie potrafi trzymać je na wodzy. To sprawia, że długo czeka, zanim odważy się zrobić pierwszy krok w rozpoczęcia poważnej relacji. Często ta druga strona jest zmuszona przejąć inicjatywę na początku znajomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here