Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie piątym artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Lwa” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Panny”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Raka”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Jak można postrzegać Lwa patrząc na niego przez pryzmat daty urodzenia?

Mówi się, że lew jest królem wszystkich zwierząt i ma w swoim władaniu całą dżunglę. To oczywisty fakt jak to, że zwierzę utożsamiane z tym znakiem zodiaku jest naprawdę rewelacyjnym symbolem przedstawiającym osobowość człowieka który „urodził się Lwem”. Jest on panem na włościach i bardzo troskliwie opiekuje się tymi, którzy należą do jego królestwa. A może tym być wszystko rzeczy materialne jak na przykład domu czy samochód, również kariera i praca zawodowa będzie odgrywała ważną rolę w życiu Lwa, nie można tutaj zapomnieć o sprawach mniej materialnych które mają ogromne znaczenie dla króla dżungli jak życiowy partner czy jego dzieci.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Lew jest przez swoje otoczenie zazwyczaj wysoko ceniony. Cechuję go jego honorowe podejście do życia i bardzo wysoka pewność siebie a także swoich działań i decyzji. Ma wysokie poczucie własnej wartości. Lew stara się być zawsze w centrum uwagi często czuję smutek kiedy to mu nie wychodzi. Jego priorytetem jest dbanie o swój dobry wizerunek. Cieszy go pławienie się w świetle reflektorów.

Kim jest Lew w życiu codziennym?

Osobie urodzonej pod wyżej wymienionym znakiem nie można odmówić pełni energii i sił witalnych, można powiedzieć, że taki człowiek dosłownie zaraża innych swoim pozytywnym podejściem do świata. Lew działa jak magnes na innych ludzi. Przyciąga ich do niego jego niewątpliwe poczucie humoru. Dużą rolę odgrywa w tym procesie także jego urok osobisty i wszystko, co ma do powiedzenia. A niewątpliwie mówi o rzeczach wielkich i bardzo interesujących dla otoczenia w którym się znajduje. 

Astrologiczny Lew nigdy nie będzie czerpał satysfakcji jeśli znajdzie się na drugim miejscu. Nie będzie miało znaczenia to czy nie będzie na pierwszym miejscu w kontekście kariery zawodowej czy też w relacji z partnerem życiowym, lub jeśli chodzi o jakąkolwiek relacje z drugim człowiekiem. Lew po prostu chce być najlepszy, co jest także jego źródłem frustracji, często finansowej. Wszak nie można być najlepszym zawsze i we wszystkich dziedzinach życia. Osoba która urodziła się pod wyżej wymienionym znakiem często miewa trudności z kontrolowaniem wydatków, ponieważ chce cieszyć się życiem w luksusie. Choć taki nawyk wydaje się mało szlachetny, jest w mniemaniu Lwa uzasadniony. Wszak wielki i wspaniały człowiek nie powinien egzystować w nędzy, i takie właśnie jest zdanie statystycznego Lwa jeśli chodzi o jego potrzeby finansowe

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Lew jako partner życiowy

Lew jest to człowiek wyjątkowo romantyczny i z łatwością przychodzi mu zakochanie się w drugiej osobie jeśli ta odwzajemnia jego uczucia. Bywa, że jest przy tym dość natrętny i męczący. Jego okazywanie uczuć odbywa się przy akompaniamencie wielkiej namiętności. Co sprawia, że niestety nie potrafi przyjąć odmowy. Od obiektu swoich westchnień Lew oczekuje akceptacji i odwzajemnienia uczuć. Jest przy tym osobą mającą skłonność do dominacji i przytłaczania partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here