Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie dziesiątym już artykułem z serii ”Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego ”Koziorożca” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci ”Wodnika”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku ”Strzelca”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Co można powiedzieć o Koziorożcu znając jedynie jego astrologiczny znak zodiaku?

Osoba spod znaku zodiakalnego Koziorożca cechuję się bardzo wyraźnym przerostem ambicji w porównaniu do innych znaków zodiaku. Zawsze jest zabiegana, ma dużo spraw na głowie, czasem więcej niż jest w stanie udźwignąć. Koziorożec zapytany o to co aktualnie u niego bez wahania odpowie, że jest właśnie w trakcie realizowania jakiegoś projektu, który ma oczywiście wielkie znaczenie. Chce robić w życiu coś, co ma sens i jest ważne. Nie można go jednak zakwalifikować jako kogoś, komu przyświeca słomiany zapał. Koziorożec to osoba wykazująca się wyjątkowo dużą dozą cierpliwości. Przez co jest w stanie przez bardzo długi okres czasu czekać na właściwy moment czy poprostu na dobrą okazję, aby odnieść sukces.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Dla wielu osób Koziorożec może sprawiać wrażenie człowieka który waha się przed podjęciem decyzji, co jednak nie jest prawdą. Człowiek spod tego znaku zodiaku ma świadomość, że jest tylko jedna szansa na sukces a odpowiednie kroki które przybliżą go do osiągnięcia celu należy podjąć we właściwym czasie.

Koziorożec a jego osobowość

Koziorożec Jest człowiekiem o bardzo aktywnym umyśle, cechuje go także wyjątkowa zdolność głębokiej koncentracji. Stara się przejąć kontrole nad wszystkimi aspektami swojego życia. Postępuje bardzo ostrożnie, ale to tylko w celu wybadania sytuacji przed ruszeniem do boju. Osoba urodzona pod wyżej wymienionym znakiem zodiaku zaakceptuje zmiany, ale tylko w przypadku kiedy będą one wprowadzane na tyle powoli, aby mógł się do nich przyzwyczaić i wdrożyć do swojego życia. Przy czym postrzegane przez niego życie jest proste i raczej nie ma w nim miejsca na kompromis. Coś jest albo dobre, albo złe, czarne lub białe Nie ma żadnych półśrodków ani odcieni szarości.

Koziorożec w relacjach z innymi ludźmi

Zodiakalny Koziorożec sprawia wrażenie osoby chłodnej i zdystansowanej. Dla części społeczeństwa będzie on kompletnie pozbawiony uczuć i wyłączony z życia emocjonalnego. Faktem jest, że o Koziorożcu można powiedzieć, że jest to raczej samotnik, ale musi również czuć się doceniany i kochany. Niejednokrotnie niestety zdarza się, że on sam doskonale ukrywa tę prawdę. Jest bardzo samodzielną jednostką, okazuje raczej obojętność niż emocje, ale to jest jego sposób obrony przed światem który w każdej chwili może go skrzywdzić i odebrać to, na co pracował latami.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Człowiek ten może okazać się na tyle skryty jeśli chodzi o jego prywatne życie przemyślenia czy emocje, że inni ludzie będą musieli się sporo natrudzić, by poznać go w stu procentach. Jest to spowodowane niepewnością i kwestionowaniem poczucia własnej wartości które u Koziorożca będzie na dość niskim poziomie. Koziorożec utrudnia innym emocjonalne zbliżenie się do siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here