Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Poniższy artykuł będzie trzecim artykułem z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Bliźniaka” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Raka”. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zawartością ostatniego artykułu gdzie prześwietliliśmy sylwetkę człowieka spod znaku „Byka”.

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Jakimi słowami określić typowego Bliźniaka?

Bliźnięta to przeważnie jednostki które kojarzą nam się z osobami w pełni energii i witalności. Bardzo rzadko w ich szeregach pojawiają się introwertycy. Są duszami towarzystwa, i większość osób widzi w nich dobrych kompanów do szampańskiej zabawy oraz innych form spędzania czasu wspólnie. Przede wszystkim Bliźnięta sa wyjątkowo inteligentne i bardzo łatwo przychodzi im adaptowanie się do każdej nowej sytuacji z jaką się spotykają tak jak i do każdego nowo poznanego im człowieka. Bliźnięta są osobami u których ciekawość do świata jest chlebem powszednim. Zawsze chcą wiedzieć, co się dzieje wokół nich. Nie chcą przy tym, tylko usiąść i obserwować – pragną się stale angażować. Jeśli masz w swoim otoczeniu bliźniaka a sam nim nie jesteś, to więcej niż pewne, że będzie zawsze o krok przed tobą.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Niestety mimo wyżej wymienionych cech, często zachowanie zodiakalnych Bliźniąt oraz ich swoista natura może być odbierane jako wścibstwo. Dzieje się tak głównie dlatego, ponieważ Bliźnięta uwielbiają kontakty międzyludzkie a ich pasją jest prowadzenie długich dialogów, lub raczej monologów ciągnących się w nieskończoność. Trzeba jednak przyznać, że często rzeczy które mają do powiedzenia są niezmiernie ciekawe. Ich wypowiedzi nie są bezmyślnym bełkotem. Mają intrygujące opinie i przemyślenia na temat wielu rzeczy. I nie boją się mówić, co myślą.

Czym Bliźnięta mogą nas zaskoczyć?

Zodiakalne Bliźnięta są wyjątkowo niezależne. Nigdy nie pozwolą sobie na zniewolenie własnej osoby przez drugiego człowieka ani na żadne krępujące ich życie zasady. Nikt nie może dyktować im warunków. Pragną odkrywać świat na własną rękę, podejmować ryzyko jeśli to konieczne. Nie boją się skoku na głęboką wodę. Lubią zmiany i kochają wolność są to rzeczy niezmiennie ważne w życiu codziennym dla Bliźniąt. Bliźnięta mają zdolność do szybkiego przystosowania się do nowych okoliczności w jakich się znajdują. Przez to potrafią  natychmiast zareagować na sytuacje i problemy które spadają na nie jak „grom z jasnego nieba”. Wynika to z ich nerwowego nie jednokrotnie ostrego temperamentu. Spokojniejsze osoby mogą odbierać je jako jednostki przejawiające skłonności do agresji. Można powiedzieć, że próbują wchłonąć wszystko na raz ze swojego otoczenia. To sprawia, że nie mają czasu na oczekiwanie w obliczu wyzwań jakie stawia przed nimi życie. Podejmują działania szybko i zdecydowanie. Nie lubią długo zastanawiać się i rozważać wszystkich „za i przeciw”.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Jedną z olbrzymich wad którymi obarczone są Bliźnięta to brak umiejętności głębszego wglądu w innych ludzi. Oceniają ich zwykle dość powierzchownie, można rzec płytko. Zamiast zajrzeć w głąb danej osoby, jej duszy i odnaleźć jej prawdziwe przymioty które kierują daną osobą. Bliźnięta będą ją oceniać przez pryzmat sposobu, w jaki są przez tę osobę traktowane. To może prowadzić do wielu błędnych założeń na temat spotykanych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here