Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Czy możliwe, że pewne cechy zostały zaprogramowane w tobie zaraz po urodzeniu i to tylko dlatego, że urodziłeś się w konkretnym dniu? Większość osób zapytanych będzie miała do tego dość sceptyczne podejście a ich pojęcie o horoskopach będzie raczej niewielkie. Czytujemy je w gazetach lub na różnych stronach internetowych, lecz tak naprawdę bez zagłębienia się w ten temat, nie będziemy mogli wyciągnąć dla siebie z tej dziedziny astrologii za dużo. Większość ludzi nadaje całej astrologii łatkę zabobonu lub śmiesznej pseudonauki.

Znaczenie astrologi

Mimo że zdecydowana większość osób wie jaki znak zodiaku jest im przypisany.  Astrologia przypisuje znakom zodiaku liczne zasługi ale także i liczne wady, zgodnie z którymi dzień a raczej okres w którym się rodzimy będzie odpowiadać za nasze cechy charakteru, zachowanie, a nawet sukcesy życiowe.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Nie rzadko zdarza się, że osoby traktują symbole związane ze znakami zodiaku jako swoiste amulety, dlatego chętnie się nimi otaczają na co dzień. Nawet jeżeli nie jesteśmy do końca zawierzamy wróżbiarstwu, to na pewno opis poszczególnych znaków zodiaków może oddawać niektóre z naszych wad i zalet. Będzie to pierwszy artykuł z serii „Znaki zodiaku i ich znaczenie”. Omówimy w nim astrologicznego „Barana” w kolejnym artykule przyjrzymy się postaci „Byka”

Zastanawiasz się jaki znak zodiaku reprezentujesz? Odszukaj się na liście!

 • BARAN to osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia;
 • BYK – to osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia a 22 maja;
 • BLIŹNIĘTA – to osoby urodzone pomiędzy 23 maja a 21 czerwca;
 • RAK – to osoby urodzone pomiędzy 22 czerwca a 22 lipca;
 • LEW – to osoby urodzone pomiędzy 23 lipca a 23 sierpnia;
 • PANNA – to osoby urodzone pomiędzy 24 sierpnia a 22 września;
 • WAGA – to osoby urodzone pomiędzy 23 września a 22 października;
 • SKORPION – to osoby urodzone pomiędzy 23 października a 21 listopada;
 • STRZELEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia;
 • KOZIOROŻEC – to osoby urodzone pomiędzy 22 grudnia a 19 stycznia;
 • WODNIK – to osoby urodzone pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego;
 • RYBY – to osoby urodzone pomiędzy 19 lutego a 19 marca;

Kim jest Baran?

Baran jest inteligentny, odważny i pewny siebie. Ma szlachetny charakter, więc jest godny zaufania. Do tego ma też znakomitą, niemal fotograficzną pamięć, która nie raz może uratować go z opresji ale także oprócz tego stać się źródłem niektórych jego problemów. Co więcej, typowy Baran to nieustraszony przywódca, który wkracza na pole bitwy bez strachu. Nawet jeśli ma chwilowo nie ma przewagi, nie boi się przeciwników. Odwaga jest jedną z jego wielu cnót – chociaż może często może być brana za brawurę która ściąga go na samo dno. Ponadto Baran często jest osobnikiem którego zdolność do tolerowania rzeczy które mu przeszkadzają jest ograniczona, przez co często napotyka na trudności w odnajdywaniu się w grupie społecznej. Wyżej wymieniona cecha ma także wpływ problemy miłosne takiej osoby

Co cechuje Barana?

Najważniejszym pragnieniem człowieka którego można astrologicznie określić Baranem jest odniesienie sukcesu i zwycięstwo. To właśnie napędza jego życie ludzi spod wyżej wymienionego znaku. Uwielbia sprawdzać się w każdej dyscyplinie sportowej i konkurencji, a na wszystkie pytania chce odpowiadać jako pierwszy, nie znosi się mylić. Porażka jest mu obca, on nie chce jej znać. Baran musi być najlepszy pod każdym względem i zajmować pierwsze miejsce.

Co mówi o tobie twój znak zodiaku
fot.unsplash.com

Barania miłość, jak wygląda?

Człowiek, który urodził się pod znakiem Barana, potrafi łatwo się zakochać. Wynika to z jego impulsywnej i ekscentrycznej natury. Od najmłodszych lat w jego zainteresowaniu są osoby które podobają mu się ze względu na jego orientację seksualną i bez skrępowania wyrażała swoje pragnienie. Jest odważny, więc nie ma problemu z połączeniem się z drugą osobę w parę. Niestety, jego metody pozyskiwania partnerów nie są wyrafinowane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here