Przyjęcia urodzinowe

 

Razem z nami przeżyjecie wyjątkową i niezapomnianą
ZABAWĘ URODZINOWĄ

Koszt organizacji przyjęcia:

 • do 8 dzieci – 280 zł
 • każde następne dziecko – 25 zł

Cena zawiera:

 • wynajem miejsca na 3 godziny
 • możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji
 • urodzinowa zastawa dla gości
 • balonowe dekoracje
 • kolorowe włosy
 • face painting
 • opiekę animatorów przez 2 godziny (zorganizowane zabawy i konkursy w zależności od wieku i zainteresowań grupy, oraz podanie tortu i pomoc w trakcie poczęstunku)
Dodatkowe atrakcje:  
 • balonowe postaci z bajek, zwierzęta
 • piniata                                
 • pyszny tort urodzinowy ok. 4 kg
 • słodki poczęstunek z szampanem        
 • kolejna godzina                           
 • akordeonowy akompaniament na żywo           
10 zł/dziecko
60 zł
150 zł
20 zł/dziecko
100 zł
200 zł


SCENARIUSZE PRZYJĘĆ URODZINOWYCH W OŚRODKU „MANIÓWKA”

 

MONSTER HIGH I JA

Straszyciółki Frankie Strein, Draculaura i Clawden Woolf serdecznie zapraszają na upiornie fajne urodziny. Przebierz się za ulubioną postać, przeżyj święto naprawdę wyjątkowo, z nami będzie strasznie śmiesznie i wybuchowo. Kolorowe fryzury, serpentyny, przebierańce, wszystko utrzymane w stylu bajkowych postaci. Uczestnicy przyjęcia staną się słuchaczami Szkoły dla Straszyciółek, zaprojektują swój własny dzienniczek staszyczek, wezmą udział w lekcji magii i poznają moc „ognia piekielnego”. Wezmą udział w pokazie mody na strasznym wybiegu a na koniec każdy z uczestników przyjęcia zostanie członkiem Klubu staraszyciółek” i otrzyma elitarna kartę klubową.

 

WYSPA PIRACKA

Bum cyc cyk i rata rata nie ma to jak los pirata!
Jesteśmy piratami, płyniemy Szaloną Mańką i szukamy przygód. Aż tu nagle znajdujemy mapę skarbu... Tu zaczyna zabawa, bo żeby się do niego dostać, musimy pokonać wiele niebezpieczeństw. Będzie groźnie, ahoooj przygodo. Piraci muszą odnaleźć skarb, do którego prowadzi mapa. Należy odszukać lub zdobyć jej fragmenty i dotrzeć do celu. W programie m.in. piracka charakteryzacja, poszukiwania skrzyni skarbów. 

 

GRA TERENOWA

Uniwersalne przyjęcie urodzinowe odpowiednie dla dzieci w różnym wieku. Zawiera dużo ruchu i element zaskoczenia , logiczne myślenie oraz odrobinę śpiewu i rysowania. Znajdują się tu elementy rywalizacji między grupami, ale także współpraca, jaka muszą podjąć dzieci żeby wykonać wszystkie zadania. Do kolejnych zadań dochodzimy poprzez rozwiązanie poszczególnych  elementów na trasie. Jest to gra przestrzenna, która swój początek bierze w Maniówce i poprzez zdobywanie kolejnych punktów na terenie lasu, kończy się pomyślnym rozwiązaniem zadania.

 

ZAMEK MAŁEJ KSIĘŻNICZKI

Wykonanie książęcej biżuterii, przebrania, bal księżniczek, rozwiązywanie zadań i moc konkursów. Każda z małych dziewczynek pragnie być okrzyknięta królową balu. Serpentyny, maski, balony, wachlarze – wszędzie przepych, mnóstwo kolorów, złoto i róż – to co małe dziewczynki kochają najbardziej.

 

Z WIZYTĄ U JAĆWINGÓW

Cała zabawa umiejscowiona w rekonstrukcyjnej osadzie jaćwieskiej, poznanie obyczajów, tradycji, kultury i życia codziennego plemienia jaćwieskiego zamieszkującego nasze tereny. Mały Jaćwing ma mnóstwo obowiązków do wypełnienia w swojej osadzie od upolowania zwierzyny do przygotowania posiłku.

 

TURNIEJ RYCERSKI

Mamy propozycje przeniesienia się na średniowieczny zamek. Główną ideą urodzin będzie turniej rycerski, na którym wszyscy śmiałkowie, spróbują swoich sił w poszczególnych konkurencjach. Każdemu ze zwycięzców król obiecał wysoką nagrodę, która trzeba sobie wywalczyć.

 

W KOMNACIE ALCHEMIKA

Poznanie tajemnic i tajników kuchennej magii, czyli to co każdy z nas jest w stanie zrobić w domowej kuchni, poznanie zagadek chemicznych i praw fizyki które pomogą nam lepiej zrozumieć właściwości: cukru, wody, oleju itp.

 

URODZINY Z ROBOTYKĄ

To fantastyczna zabawa klockami Lego Mindstorms połączona z nauką programowania. Solenizant wraz z przyjaciółmi ożywi na swojej urodzinowej imprezie skonstruowane własnoręcznie roboty, skonstruuje w pełni działające urządzenia.

Stopka

Ośrodek "Maniówka", Nowa Wieś 9, 16-402 Suwałki,

tel.: 884 384 494; kierownik ośrodka: Jerzy Nowakowski, tel: 608 481 905