Wioska Wesołych Wędrowców

 

      Ośrodek „Maniówka” w Nowej Wsi serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami do pierwszej na Baśniowym Szlaku, „Wioski Wesołych Wędrowców”! Spotkacie tu postaci prosto z bajek Marii Konopnickiej: „O Janku Wędrowniczku” i „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”. Usłyszycie także legendę o siei wigierskiej. Z Jankiem Wędrowniczkiem i Podziomkiem poznacie zagadki z życia wsi, sztukę wytwarzania mąki i łowienia ryb oraz tajemnice meteorologii.

Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie Basniowego Szlaku.

 

 


Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl.

 


Stopka

Ośrodek "Maniówka", Nowa Wieś 9, 16-402 Suwałki,

tel.: 884 384 494; kierownik ośrodka: Jerzy Nowakowski, tel: 608 481 905